SHORTSKI VOOR SINGLES
Latten aan, zorgen uit — met gelijkgestemden in de sneeuw
Wat dacht je van (bijna) 4 dagen heerlijk skiën of boarden op de wit besneeuwde Alpenflanken? En dit in plezant gezelschap?
Met twee dagen verlof nemen, kan je bijna 4 dagen naar hartenlust skiën of snowboarden. Bovendien is busvervoer inbegrepen. Geen vermoeiende autorit, geen gedoe met sneeuwkettingen, maar gewoon achteruit leunen, je reisgenoten leren kennen tijdens de busrit en ’s morgens wakker worden met uitzicht op de besneeuwde Alpentoppen van het Oostenrijkse Leogang.
Een fijn en ongedwongen groepsgevoel? Da’s helemaal Tomeeto. Zowel tijdens het skiën, als bij het tafelen, de dagelijks après-ski of een relaxmoment in de heerlijke wellness (inbegrepen) van het hotel.
DIT GARANDEREN WE JE:
✔ Enkel wie binnen je leeftijdsgroep valt, wordt toegelaten
✔ Aantal mannen/vrouwen fifty-fifty (afwijking nooit meer dan 60/40)
✔ Enthousiaste, betrokken Tomeeto begeleiding (zorgt ervoor dat je je snel thuis voelt in je groep)
Wie gaat al mee?
27/02-04/03/2026 | 35-49 jr
Mannen – Volzet, graag op de wachtlijst?
35 jr, 37 jr, 39 jr, 40 jr, 41 jr, 43 jr, 43 jr, 44 jr, 44 jr, 47 jr, 47 jr, 49 jr
Vrouwen – Volzet, graag op de wachtlijst?
35 jr, 37 jr, 39 jr, 39 jr, 40 jr, 43 jr, 43 jr, 43 jr, 44 jr, 45 jr, 46 jr, 48 jr
27/02-04/03/2026 | 50-65 jr
Mannen – Volzet, graag op de wachtlijst?
51 jr, 52 jr, 54 jr, 54 jr, 54 jr, 55 jr, 55 jr, 57 jr, 58 jr, 58 jr, 61 jr, 65 jr
Vrouwen – Volzet, graag op de wachtlijst?
50 jr, 50 jr, 51 jr, 53 jr, 53 jr, 55 jr, 56 jr, 57 jr, 58 jr, 59 jr, 61 jr, 65 jr
Deze mensen gingen je voor
Heerlijke reis gehad. Heel aangename begeleiding, “challenge”-activiteit was héél erg plezant. Heel goeie mix tussen in groep op reis zijn en toch zonder al te strikte planning.
DEELNEMER SHORTSKI
Vrouw – 44 jr
Een paar dagen terug van weer een onvergetelijke vakantie! Goed kunnen skiën onder goede begeleiding met hele toffe, enthousiaste mensen.
Weer vrienden voor het leven gemaakt!! De sfeer was top!!
Bedankt Tomeeto, ik tel nu al af naar de volgende vakantie! 🥳🥳🥳
DEELNEMER SHORTSKI
Man – 50 jr
Ik zou zeker nog meegaan, ware het niet dat ik op de shortskireis “de liefde van mijn leven ” tegen gekomen ben en wij sindsdien als happy koppel door het leven gaan, (+ intussen zelfs nog een keertje met ons 2 op shortski geweest)
Ik heb me super geamuseerd en zou het elke single die het zich kan veroorloven aanraden.
DEELNEMER SHORTSKI
Vrouw – 51 jr
Hotel Leonhard****
Hotel Leonhard**** (score Booking: 8,9/10, score Google: 4,7/5) is zo’n plek waar je meteen in vakantiemodus gaat. Rustig gelegen én op wandelafstand van twee kabelbanen – ’s ochtends geen gehaast, je bent zo de piste op!
Je geniet er van de typische Pinzgauer gastvrijheid, een schitterende wellness en heerlijk eten met zicht op de bergen (halfpension inbegrepen). ’s Avonds klink je in de bar of Stube op een topdag in de sneeuw met een heerlijke cocktail of een lekker wijntje. Of allebei, waarom kiezen?
Troeven op een rijtje:
- Toplocatie: op 250m van de skilift en toch rustig gelegen
- Mooie, met licht hout afgewerkte kamers
- 1300m² wellness met binnenzwembad en fitness (inbegrepen)
- Massages en behandelingen tegen betaling
- Gezellige bar, Oostenrijkse Stube en ruime wijnkaart
- Comfortabele 2-persoonskamers met eigen badkamer (kamergenoten van hetzelfde geslacht) – privékamer mogelijk met toeslag (+€ 169, zolang beschikbaar)





Skigebied Ski Alpin
Groot, gevarieerd en sneeuwzeker
Dankzij de Ski Alpin Card krijg je toegang tot drie skigebieden in één: Zell am See, Kaprun én het Skicircus Saalbach–Hinterglemm–Leogang–Fieberbrunn. Skiën op drie toplocaties, zonder van skipas te moeten wisselen — da’s pas vrijheid op latten!
Vanuit Zell am See zoef je met zicht op het meer (fotostop alert 📸), in Kaprun ga je de hoogte in op de gletsjer, en in het Skicircus vind je eindeloos veel variatie, funslopes en gezellige hutten. Ideaal voor wie graag nieuwe plekken ontdekt én z’n lunch liever op een ander terras eet dan gisteren.
Afwisseling voor elk type skiër
Of je nu houdt van relaxed bochtenwerk of stevige afdalingen: Ski Alpin heeft het allemaal. Je trekt vlot van de ene vallei naar de andere, zonder gedoe. De pistes zijn goed aangesloten, lekker breed en perfect onderhouden. Wie wat meer uitdaging wil, vindt z’n ding op de steilere flanken of in de snowparks. Elke dag een andere route, ander uitzicht en altijd dat zalige gevoel van: yes, dit is vakantie.
Met meer dan 400 km pistes, van blauw tot zwart, zit je sowieso goed — ook als je skitechniek ergens tussen “pizza” en “pro” zweeft. En dankzij het efficiënte liftennetwerk hoef je nergens lang te wachten. Meer tijd op de piste, minder tijd in de rij = win.
Après-ski zoals jij het wil
Zin in een feestje aan het dalstation? De B3 en Outback Bar zijn al op temperatuur. Liever iets rustiger? Dan wacht de hotelbar met een goed glas wijn, een cocktail of een lokaal schnapsje waarvan je de naam niet kan uitspreken. Jij kiest hoe je je skidag afsluit — met beats of in fleece, maar sowieso in goed gezelschap.
Ski’s of snowboard huren?
Ski- of snowboardmateriaal kan ter plaatse gehuurd en betaald worden. De reisleiding neemt wie graag wil huren mee naar het verhuurcentrum.
Hoogste punt: 3029 m | Laagste punt: 757 m | Totale pistekilometers: 408 km



Hoe verloopt je shortski?
(Bijna)* 4 dagen skiën / snowboarden
Is vier dagen op de latten op zich genoeg voor jou? Wil je je andere vakantiedagen opsparen omdat je graag meerdere keren per jaar op reis gaat? Dan is deze vakantieduur misschien wel net op jouw maat. Met twee dagen verlof nemen, bijna vier dagen naar hartenlust skiën. Vrijdagavond vertrekken, woensdagochtend terug in België. Bovendien is busvervoer inbegrepen. Geen vermoeiende autorit, geen gedoe met sneeuwkettingen, maar gewoon achteruit leunen en je reisgenoten leren kennen. En ’s morgens wakker worden met uitzicht op de indrukwekkende toppen van de ondergesneeuwde Alpen.
*Je hebt een skipas van 4 dagen, maar zal op de aankomstdag pas in de late voormiddag kunnen beginnen skiën/snowboarden.
Leeftijdsgroepen
Op deze vakantie gaan twee leeftijdsgroepen tegelijk mee. De formule zit zo in elkaar dat je eerst en vooral je eigen groep leert kennen. Om te beginnen word je per leeftijdsgroep samen gezet op de bus, en heeft elke leeftijdsgroep een aparte begeleider. Geleidelijk aan leer je ook de anderen kennen. Beschouw het dus als een kangoeroe-principe: je zit in je eigen groep, die deel uitmaakt van een nog groter geheel. Sowieso zorgen we ervoor dat er in elke leeftijdsgroep minstens 18 deelnemers zitten, zodat er voor jou voldoende leeftijdsgenoten zijn.
Skiën in groepjes volgens niveau
Je wordt per leeftijdsgroep ingedeeld in skigroepjes volgens niveau: blauw – licht rood – donker rood – zwart. Je kan uiteraard altijd wisselen als de skimicrobe je tot meer uitdaagt. Of als je het even wat kalmer aan wil doen.
Onze enthousiaste skibegeleiders nemen telkens andere groepjes mee op mooie tochten door het skigebied. Bij de andere groepjes wordt een initiatiefnemer onder de ingeschrevenen aangeduid. Je kan ook alleen op pad, of met je favoriete nieuwe reisgezellen, aanhaken is geheel vrijblijvend.
Heb je echt nog nooit geskied? Dan raden we de vakantie eerder af. Neem hierover gerust contact op met de organisatie (0474 09 61 79).
Groepssfeer bij Tomeeto
Bij Tomeeto houden we enorm van een fijn en ongedwongen groepsgevoel. De gezamenlijke busrit naar het skigebied is al een eerste kennismakingsmoment. Je stapt als onbekenden op de bus, en nog voor je in het skigebied bent, ken je je reisgenoten al een beetje. Bovendien tafelen we altijd samen, stelt de begeleiding altijd een après-ski bar voor waar we samen voor de sfeer gaan en zorgt de begeleiding ook ’s avonds voor schwung in de groep. Voel je evenwel nooit verplicht, haak aan volgens je eigen tempo en goesting.
Per comfortabele autocar
Een busreis is een ontspannen manier van reizen. Geen gedoe met zelf rijden, sneeuwkettingen, … Je vakantie begint zodra je op de bus stapt. Zo kan je alvast kennis maken met je skigenoten. De bus vertrekt op vrijdagavond en komt woensdagochtend weer toe in België.
We reizen met moderne, comfortabele autocars van Reizen Lauwers. Zij beschikken over een zeer jong wagenpark met de meest milieuvriendelijke voertuigen. Deze zijn voorzien van de recentste veiligheidssystemen en comfortabele zetels, zodat je uitgeslapen op je bestemming aankomt en onmiddellijk kan genieten van je wintersportvakantie. De ervaren chauffeurs zorgen voor een aangename en veilige rit.
Bij je boeking kan je je voorkeur opgeven tussen drie mogelijke opstapplaatsen (Antwerpen, Gent of Lummen).
Reizen voor singles bij Tomeeto
Door te luisteren naar de wensen en feedback van de deelnemers van de afgelopen jaren, kunnen we vakanties aanbieden die specifiek ingaan op je voorkeuren als single:
* GARANTIE: groepen met leeftijdsgenoten
* GARANTIE: een evenwichtige mix tussen mannen en vrouwen (fifty-fifty, max afwijking 60/40)
* Een sociale groepssfeer waar je vanzelf nieuwe mensen leert kennen
* Niks moet, alles kan
Dit is voor ons evident, en een garantie, terwijl andere reisorganisatoren hiernaar streven. Je zal het maar voorhebben dat uitgerekend op jouw reis bijna iedereen 20 jaar ouder of jonger is. Of dat je een groep hebt met 12 vrouwen en 3 mannen. Die mannen die oorspronkelijk “hoera!” dachten, worden deze sfeer al snel moe. Niet zo bij Tomeeto. Een evenwichtige groepssamenstelling is volledig onze dada.
PRIJS: € 1299 p.p.
inclusief busreis, 4-sterrenhotel, halfpension, 4 dagen skipas en Tomeeto begeleiding
Accommodatie:
- 3 overnachtingen in Hotel Leonhard**** in een 2-persoonskamer (aparte bedden, eigen badkamer), je deelt je kamer met iemand van hetzelfde geslacht
- 2 overnachtingen tijdens het vervoer h/t België-Oostenrijk per luxe autocar
- 1300m² wellness met binnenzwembad, sauna’s (met uitzicht) en fitness
Catering:
- Halfpension: gevarieerd ontbijtbuffet (3x) en ’s avonds 3-gangendiner (3x)
- Wie met de bus komt, krijgt een extra ontbijt na aankomst en diner voor vertrek
Vervoer:
- Vervoer per luxe autocar vanuit België h/t
Activiteiten:
- Skipas 4 dagen Ski Alpin
- Enthousiaste en betrokken Tomeeto en SkiFriends begeleid(st)ers
- Toeslag privé-kamer +€ 169 (zolang beschikbaar)
- Huur ski- of snowboardmateriaal (begeleider neemt je mee naar verhuurcentrum ter plaatse)
- Drankjes (behalve dranken bij ontbijt)
- Lunch
- Massages en behandelingen in de wellness
- Persoonlijke uitgaven ter plaatse
- Reisverzekeringen via Tomeeto: annulatie- en reisbijstand: € 7,95 % van de reissom, enkel annulatie: € 6,5 % van de reissom en enkel reisbijstand: € 3,3/dag
praktisch
Data en leeftijden:
27/02-04/03/2026: 35-49 jr
27/02-04/03/2026: 50-65 jr
Aantal deelnemers:
Maximum 47
Min 18 plaatsen gereserveerd per leeftijdsgroep
m/v-evenwicht in elke leeftijdsgroep
(max afwijking 60/40)
Wie gaat al mee (leeftijden)?